Wiadomości

Dodaj własną wiadomość
Zapadł wyrok w sprawie gwałtu na cmentarzu

Zobacz na mapie Sąd okręgowy w Tarnowie skazał na 8 lat więzienia mężczyznę, który 1 lipca ubiegłego roku, w biały dzień na terenie cmentarza dokonał gwałtu na 64-letniej kobiecie.

Komentarzy: 0 Dodany: 2018-05-16 14:58


Śmiertelny wypadek na A4: zderzenie kilku ciężarówek

Zobacz na mapie Na granicy powiatów brzeskiego i tarnowskiego doszło do zderzenia kilku samochodów ciężarowych. Wiadomo, iż jedna śmierć poniosła jedna osoba, dwie inne zostały ranne.

Komentarzy: 0 Dodany: 2018-05-11 12:23


Dziś w Tarnowie zbadasz się za darmo

Zobacz na mapie Już dziś (8 maja) za darmo będzie można sprawdzić poziom cukru we krwi i zmierzyć ciśnienie. Na badania profilaktyczne zaprasza Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

Komentarzy: 0 Dodany: 2018-05-08 09:17


Nie zwiększyli budżetu miasta. Radni nie kupią Owintaru

Zobacz na mapie Rada Miasta nie podpisała uchwały zwiększającej budżet Tarnowa. Oznacza to, że nie ma też podstaw do dalszej analizy oferty pierwokupu terenu Owintaru, znajdującego się przy ul. Krakowskiej 46.

Komentarzy: 0 Dodany: 2018-04-25 11:41


Otwarcie koszernej Kawiarni

Zobacz na mapie Od niedawna drzwi koszernej kawiarni zostały otwarte dla odwiedzających. Wszystkie wyroby mają certyfikaty koszerności, które wystawili rabini z Londynu oraz naczelny rabin Polski - Michael Schudrich.

Komentarzy: 0 Dodany: 2018-04-19 13:48


Dyrektorka ZSEO oskarżona o przywłaszczenie

Zobacz na mapie Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno ? Ogrodniczych w Tarnowie usłyszała zarzuty przywłaszczenia pieniędzy, pochodzących ze zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela, podjął decyzję o natychmiastowym zawieszeniu kobiety w pełnieniu obowiązków dyrektora.

Komentarzy: 0 Dodany: 2018-04-12 15:25

Poprzednia strona Następna strona
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją